1 puslapis iš 9 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1 iki 15 iš 123

Tema: Gidas agresyviems Galams

Pagrindinis Gidas agresyviems Galams

Sveiki, norėčiau Jums parodyti mažą gidą apie tai, kaip tapti agresyviu galu ir savo regione būti "šeimininku" . Aš nežinau ar toks gidas, ar panašus kažkada buvo sukurtas, bet vistiek parašysiu agresyvių galų gidą. Tai gi pradėkime:

Visų pirma tik užsiregistravus, apsižvalgykite apylinkėse. Jei ten yra daug germanu ir romėnų su mažom populiacijom, nebijokite jų - germanai Jūsų nepuls, nes Jums bus naujoko apsauga, taigi per jos laikotarpį galėsite pasiruošti nušluoti visus germanus nuo žemėlapio. Tik užsiregistravus pirmąsias apsaugos dienas rūpinkitės resursų gamyba, pasistatykite visus laukus pirmo lygio, pirmiausia molio, po to grūdų, po to medžio ir galiausiai geležies, nes jos agresyviems galams pradžioje nelabai prireiks. Taigi kai resursų gamyba bus jau padidėjusi, būtinai pasistatykite slėptuve 10 lygio, ir spąstine nors 5 lygio. Taigi būsite apsisaugoję nuo germanų, jei jie nekelia pop o tik "štampuoja" karius. Taigi pasistačius kareivines, pradėkime gaminti falangas, pradžiai jų jums užteks. Pasigaminę apie 10 falangų galite pradedi atsargiai puldinėti germanus su mažomis populiacijomis. Jei jie neturės kariu, puldinėkite juos daugiau, kad nepasigamintų pėstininkų su kuokomis ir nenušluotų Jūsų pačių. Romėnu nebijokite iš viso, pirmiausiai reikia nušluoti germanus. Jei turite galimybes apsižiūrėkite ir toliau negu yra Jūsų žemėlapio ribos, pavyzdžiui, apsižvalgykite i tokias ribas kokias duoda pliuso režimas. Kalbant apie auksą, pradžioje įsijunkite +25 procentus gamybos visiems resursams. Taip galėsite greičiau darytis falangas. Taigi kai jau pasirūpinsite aplinkiniais germanais galite puldinėti romėnus, nes jų gamyba pradžioje būna nuostabi, o karių jie tikrai neturės. Pradėkime su geriesniais kariais. Kai Jūsų gamyba pasieks 150, galite statyti ginklu kalve ir išradinėti pėstininką su kardu. Jis gali parnešti daugiau reusursu nei falanga, taigi galėsite dar daugiau vogti iš savo kaimynų. Kai jau mūsų populiacija peržengs apie 150, galime pradėti išradinėti raitus perkūnus, bet gamyba turėsite pakelti daug daugiau, nes perkūnai reikalauja šiek tiek daugiau nei pėstininkai su kardu. O kai prisigaminsite pakankamai raitų perkūnų, jums nėra jokių ribų pilnai apvoginėti kaimynus, ir germanus esančius šiek tiek toliau. Antrą gyvenvietę būtinai kurkite 15, arba 9 crop. Tai padės gaminti karius dar ir dar greičiau. Tračia gyvenvietę imkite su daugiau molio karjerų, nes molio dar prireiks. Taigi dabar prakalbėsiu apie tai jei jums nepasisekė tapti agresyviu galu. Nenusivilkite-juk Jūs registravotės už galus, o jie moka labai gerai gintis Taigi jei Jūsų priešas nesutinka su pasiūlimais gyventi taikiai, nepasiduokite taip langvai. Pasikelkite antra slėptuvę iki 10 lygio ir Jūsų priešui nebus prasmės Jus puldinėti daugiau-tiesiog jo kariai nieko nevogs ir laikinai jis apsiramins. Bet jei jis toliau jus puldinėja kelkitės spąstine ir gaminkite kuo daugiau spąstų. Taip pat Jum gali padėti falangos, nes jos ginyboje yra tikrai geros. Visgi po šių veiksmų pamėginkite dar kartą susitarti su priešu gyventi taikiai ir turbūt jis sutiks
    Gryžtant prie reidų su perkūnais, būtinai pasistatykite areną ir kuo didesnio lygio tuo geriau, nes su perkūnais galėsite apvoginėti dar greičiau ir tai bus tik geriau jums. Po visko kas išvardinta šiame gide padarymo, galite būti ramus ir toliau plėstis, tik jokiu būdu NEPAMIRŠKITE kelti pop kai apvaginėsite kaimynus. Tolai uviską gelite daryti savo nuožiūra.

Sekmės žaidime!

P.s. Aš Jūsų neverčiu daryti tai kas išvardinta šiame gide, ir aplamai gerai pagalvokite prieš tai darydami, nes jei Jūs nemokėsite visko teisingai padaryti, aš tikrai nebūsiu kaltas!

P.p.s. Jei rasite klaidų, praneškite man, kad pasitaisyčiau, niekada nebuvau geras Lietuvių kalbos mokinys
    Paskutinį kartą redagavo Gangster : 2008-07-08 00:22

Pagrindinis

o as manau kad geriau gamintis vien falangas pradziia jei neturi stipraus alli kuris padetu gintis, nes tavo tuos pestininkus iskarto nusluos germanai, siaip naujokams toki neblogai butu pasiskaityti bet kadangi jie negali trumpo travian gido per 1 min pasiskaityti taj akd cia sita skaitys taj yra beviltiska, na bet savo minciu isdestyti tau neikas netrukdo

Pagrindinis

Nu pavyzdžiui aš pats žaidžiu už galus, ir jau ilgai, ir man visai sekasi zaisti su panašia strategija, nors as pats nesu nei ginybinis, nei agresyvus- per viduriuka, ir deff rupinuosi ir off armija ir seip viskuom

Pagrindinis

Nesu galas, tai gidas man nereikalingas, bet tiesiog gerai, kad padedi kitiems.
    Žinosiu kaip vystosi galai DD

Apie klaidas, tai pirmas tavo gido žodis ,,VisŲ pirma'' turėtų būti.
    http://forum.travian.lt/showthread.php?t=23761

Paspauskite šią nuorodą, bent jau paskaityti.

Pagrindinis

Ačiū, kad pastebėjai klaida, juk kaip ir sakiau-niekada nebuvau geras Lietuvių kalbos mokinys

Pagrindinis

grazei isvertei beveik zodis i zodi bent jau nesakytum kad cia tavo paties kurybos stai kur orginalas:
    http://forum.travian.com/showthread.php?t=68131

Pagrindinis

Advance777, pirma karta matau tą gidą kurį tu parodei... Aš išviso travian forume esu kaip ir naujokas, niekda čia nebuvau Ką jau kalbėti apie užsienio forumus

Pagrindinis

daba tuoj susikursiu gala ir zaisiu

Pagrindinis

"Tračia<trečia"

o siaip geras gidas

Pagrindinis

zaidziau uz visas rases.... sitas gidas totalus slamstas. sleptuves irspastines gamint isvis nera jokio tikslo. taip tai galu privalumas bet kartu ir resursu bei laiko svaistymas.
    1. laukai.
    2. bent 500 falangu.
    3. kuo greiciau statyt 2 ir daugiau kaimu
    4. uzimt kropsa. ir pradet kelt normalu offa ( galu offas mano manymu vienas rimciausiu traviane , greit gaminasi lyginant su romenais ir galingesni pestininkai uz germanus . ir negaminkit perkunu , taip jie greiti ir tt... taciau hedujai galu gale geriau)
    5. susiraskit rimta ally- travianas komandinis zaidimas

Pagrindinis

gal kas germanu gida parasytu? (netoki kaip *************)

Imperionas atkutes avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2007
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    132

Pagrindinis

nu is dalies sutinku su tuo gidu, taciau reiktu kuo greiciau ikurti 2-a kaima su 15 arba 9 crop ir ja pasidaryti sostine, taip pat pradetis gamintis karius ir reidinti aplinkinius.
    Futbolas <<<<----->>>> Travian

Pretorionas DZUKIJA avataras
    Prisiregistravo
    Jun 2008
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    54

Gera nuotaika

Geras gidas , man patinka
    -----------------------------------------
    78 girtuokliai su spygliuotom lazdom
    32 kuokininkai be kuoku
    50 raumeningų budelių
    16 aladinu
    8 nesveiki kaubojai
    5 degancios katapultos
    2,5 smarves katapultos
    1 miesto meras
    2 išvaryti iš namų vyrukai

aplink miestą pylimas iš š...

Pagrindinis

Citata modz rašė Peržiūrėti žinutę
    zaidziau uz visas rases.... sitas gidas totalus slamstas. sleptuves irspastines gamint isvis nera jokio tikslo. taip tai galu privalumas bet kartu ir resursu bei laiko svaistymas.
    1. laukai.
    2. bent 500 falangu.
    3. kuo greiciau statyt 2 ir daugiau kaimu
    4. uzimt kropsa. ir pradet kelt normalu offa ( galu offas mano manymu vienas rimciausiu traviane , greit gaminasi lyginant su romenais ir galingesni pestininkai uz germanus . ir negaminkit perkunu , taip jie greiti ir tt... taciau hedujai galu gale geriau)
    5. susiraskit rimta ally- travianas komandinis zaidimas
    kai kas ka tu pasakei buvo tikra nesamone
    1.sleptuves ir spastines reikalingos!!!! ypac zaidimo pradzioje (aisku sleptuves maziau) nes jei uzpuls koks agresyvus germanas jo kariai paklius i spastus ir jis tau dar ispirka tures uz tuos karius moketi.
    2.bent 500 falangu??? zaidimo pradzioje falangos isvis totalus ***** nepatariama ju tureti daugiau kaip 50 ir jos efektivesnes ginyboje nei puolime todel su jomis nelabai agresivus pabusi.
    4.kodel negaminti perkunu??? tai pigus greitai paruosiamas ir dar nesveikai greitas be to jis normaliai pajema resursu ir ataka vidutine aisku hedujai turi didesne ataka del to nepasigincisi.bet su perkunais gali greiciau visas fermas ir ne tik apvaiksciot be to jy isirasti daug greiciau galima todel kai germanai buna su savo kuokininkais tu buni su perkunais ir tavo pranasumas o heduja kol isirasi tai prais 100 metu be siu metu

Imperionas atkutes avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2007
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    132

Pagrindinis

Kiekvieno vis kitokia nuomone
    Futbolas <<<<----->>>> Travian

1 puslapis iš 9 12345 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės