Rodomi rezultatai 1 iki 4 iš 4

Tema: 66 rajonas

Senatorius arunaas avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2007
    Vieta
    vilnjeruzanorages
    Žinutės
    887

Pagrindinis 66 rajonas

Daugumoje iš mūsų yra pasislėpęs vidinis plėšikas, tačiau auklėjimas ir atsakomybės jausmas sulaiko mus nuo kvailu žingsniu realiame pasaulyje. Tačiau dabar Tu turi galimybę įsijausti į paprasto Lazdynų veikėjo vaidmenį, apgrobti žmones troleibuse, arba net tapti stambiu ir sportišku kontrabandininku. Tu gali išvystyti savo kriminalinę karjerą, atlikdamas kruvinus arba, atvirkščiai, kruopščiai apmąstytus nusikaItimus.
    Tampi rafinuotesniu ir brutalesniu, uždirbk pinigus ir respekto, padaryk, kad kiti tavęs bijotųsi, kaip kiškis vilko, kaip perkamas mentas LAKP darbuotojo, kaip pele katino! Įvykdyk kelius dešimčius misijų, užpildyk neįdomią ofiso kasdienybę. Nušauk bosą, padaryk, kad jis kentėtų!

www.66rajonas.lt

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Dec 2009
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    23

Pagrindinis

šita žaidimą žaidziau gaila kad kiti zaidejai is karto tave gali pulti vos tik uzsiregistravus cia ir zaidimo neidomumas

Imperionas razor avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2009
    Vieta
    Nesakysiu :P
    Žinutės
    390

Pagrindinis

seip gal geras game bet jai kaip ten pinigus ima nueik betkur ir bus visokie bunai t.t.t. po 15lt

Pagrindinis

Citata Jeff Hardy rašė Peržiūrėti žinutę
    šita žaidimą žaidziau gaila kad kiti zaidejai is karto tave gali pulti vos tik uzsiregistravus cia ir zaidimo neidomumas
    Aš tai nekreipiu dėmesio į puolimus, pats puolu ir ginklus perku, tai manęs niekas neužpuola, o aš tik gynybas renku ir po 5 milus pinigu už dienos misijas gaunu, taip beveik kasdien. Kai tave puola ir užpuola tai tik kelis tūkstantukus (kai turi kišenėj pinigų virš 10k, 20k) atima, jei į banką nebūni pasidėjęs. O šiaip aš 22 lvl esu ir jau atvirai pasakius pradeda nusibost man tas grajus... Bet šiaip geras, tik reikia būt aktyviam.
    Šiuolaikinė muzika, tokia kaip popsas ar electro yra garsas. Senasis, klasikinis rock yra tikra muzika.
    The Hunt

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •