Kuriu armijų kovų editorių kurį būtų galima pritaikyti prie travian žaidimo. Tai yra tiesiog tinklapis, be jokių plugin ir panašiai, veikiantis ant bet kurio prietaiso lygiai kaip travian žaidimas. Įvedus skaičius taip kaip travian skaičiuoklėje matytųsi reali kova su pavieniais kareivukais. Tokį dalyką galėčiau jau beta versija išleisti už pusmečio. Jau turiu neblogą prototipą, jei norit išbandyti- parašykit.

Mano galaxy s4 telefonas "išveža" iki 10.000 karių kovą, o kompiuteris iki 100.000. Bet turiu planą kaip padaryti, kad kompiuteris 1.000.000 karių patemptų, visa tai bus ateity.

Armijų kovų editorius - tai tinklapis kuriame galima susikurti bet kokią įsivaizduojamą armijų kovą, ir vėliau stebėti kaip kariai kaunasi, parodyti kitiems, nes kovą galima lengvai išsaugoti ir ta pati kova visuomet kartojasi vienodai.
Armijų kovos metu galima priartinti žemėlapį su kareivukais, yra 3 grafikos lygiai (esant galingesniam komputieriui galima stebėti geriausia raiška), galima kovą labai pagreitinti, sulėtinti arba sustabdyti.
Pokolkas išimta, bet vėliau bus galima vidury kovos pridėti papildomai daugiau armijų bet kurioje žemėlapio vietoje, bet kuriuo metu.
Pokolkas dar nėra, bet greitai bus galimybė keisti armijų formacijas. Šiuo metu tai tik kvadrato formos armijos.
Žadu taip pat padaryti žemėlapio editorių, kur būtų galima tiesiog armijų kūrimo metu pripiešti pelkes, kalnus, medžius ir panašiai.
Esu travian žaidėjas, ir žinau kad čia būna net šimtamilijoninės kovos. Taigi turiu planą vėlesnėj ateity kaip padaryti, kad išvežtų visus karius

Dirbu vienas jau ilgiau nei metai. Yra nupirktas tik vienas 3D žmogeliukas, jo užtenka testavimui, visi kiti žmogeliukai tik 2D be animacijų.

Ieškau tuo besidominčių žmonių ir idėjų kaip pagerinti mano projektą, kad tai būtų įdomus tinklapis ir žmonės pamėtų ten lankytis