Rašau šią temą tikėdamasis, jog germanų ekspertas padėtų man susipažinti su ankstyvojo germano strategijomis. Žinau, žinau dauguma net nenorės atskleisti savo paslapčių apie tą tikrąjį ferminimą early game. Norėčiau tiesiog pakalbėti su tikruoju germanų hardcore'riu, aptarti ką reikėtų keisti ankstyviajame laikotarpyje arba ateityje. Pats žaidžiu Travian'ą nuo 12 metų, šiuo metu 17. Žinoma dvylikos metų labai anksti nuleisdavau rankas ir nenorėdavau žaisti toliau po pirmos atakos. 16 grįžau vėl į šią sceną ir žaidžiau už galus, tačiau pats esu agresyvaus būdo ir norėtųsi pereiti prie to agresyvesnio žaidimu. Suprantu, kad būnant tiek galu tiek romėnu gali būti agresvyūs, tačiau atsirado galimybė skirti daugiau laiko travianui, todėl norėčiau jį išnaudoti rasei, kurią seniai norėjau pabandyti.

Esu perskaitęs daug gidų, bet dauguma jų yra senosios versijos arba kalba apie žaidimą, kurį reikia pradėti po 2-3 dienų po starto.

Tai tiek, labai tikiuosi, jog atsiras nors vienas "senasis vilkas", kuris galės atskeisti šiek tiek paslapčių apie germanų gentį.